mapa pomniejsz powiększ

mapa pomniejsz powiększ

Lubelskie

Logo MNKD ZAMEK W JANOWCU

Muzeum Nadwiślańskie oferuje firmom oraz klientom indywidualnym w Oddziale Zamek w Janowcu wynajem dziedzińca zamkowego wraz z krużgankami i innymi pomieszczeniami znajdującymi się na terenie Oddziału w celu organizacji imprez komercyjnych.

 Zachęcamy do organizowania na terenie zamku i przyległego parku: SPOTKAŃ KONFERENCYJNYCH I BIZNESOWYCH, POKAZÓW MODY, KONCERTÓW, WIDOWISK TEATRALNYCH I OPEROWYCH, REKONSTRUKCJI HISTORYCZNYCH, UROCZYSTYCH PRZYJĘĆ, BANKIETÓW, KOLACJI, BIESIAD, SPOTKAŃ OKOLICZNOŚCIOWYCH I OGNISK oraz innych wydarzeń o charakterze kulturalnym i integracyjnym.

Muzeum oferuje także możliwość wynajęcia sceny zlokalizowanej na dziedzińcu zamkowym.

Zainteresowani wynajmem od strony formalnej zobowiązani są do:
◦omówienia z wynajmującym terminu, zakresu i warunków najmu,
◦złożenia pisemnego zamówienia (mailem, faksem lub pocztą) nie później niż na 1 miesiąc przed planowanym terminem organizacji wydarzenia,
◦podpisania umowy najmuj przez upoważnionych przedstawicieli obu stron nie później niż na 2 tygodnie przed terminem wynajęcia,
◦podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego przejęcia i zwrotu wynajmowanych obiektów.

Najemca własnym staraniem i na własny koszt zapewnia catering oraz inne atrakcje dla uczestników organizowanego przez siebie wydarzenia. Koszt najmu uzależniony jest od charakteru i rozmiarów imprezy, ilości uczestników, czasu trwania, wielkości udostępnianego terenu, ilości pomieszczeń, przewidywanego zużycia energii, wody i innych mediów oraz oczekiwanych usług dodatkowych, np. oprowadzania gości po zamku przez pracowników muzeum, pojawienia się w trakcie wydarzenia Czarnej Damy itp..

 Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych doznań w murach janowieckiego zamku!

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
 Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym
 tel.: 81 8815228   kom. 535 188 497
 e-mail: zamekjanowiec@mnkd.pl 

wyjdź z archiwum
Powrót
Opinie o stronieDodaj opinię

średnia ocen:

Ta strona nie ma jeszcze komentarzy
Twój podpis:
Treść opinii:
Twoja ocena: 1 2 3 4 5
Newsletter
Wpisz adres e-mail...
Muzealna Cafe
więcej
Logowanie

Biuletyn Informacji Publicznej © Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym - 2013.
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
DNI I GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że od dn. 20 listopada 2017 nieczynne będą dla zwiedzających (do odwołania) ekspozycje Oddziału Przyrodniczego, Kamienicy Celejowskaiej oraz Manufaktura Muzealna i Biblioteka.

Więcej

Wesprzyj naswsparcie muzeum

Nr konta: 57 1750 1107 0000 0000 2076 2519